logo_for-web mediabells white

שירותים שאנו מציעים

אם זה קשור בדיגיטל אנחנו יכולים לעשות את זה

לקבלת שיחת ייעוץ>>

צועדים אתכם צעד צעד

כל שירותי הדיגיטל במקום אחד

אנחנו יודעים לתת מענה 360 לעסק שלך
עובדים עם מיטב הכלים והתוכנות לפרסום מקוון באינטרנט
החל מיצירת אסטרטגיה למוצר/שירות חדש וקיים כאחד.
בחרו בשירות כדי להתחיל אתנו

פרסום בגוגל - PPC

קידום ממומן (PPC- PAY PER CLICKׁׁ) אחת משיטות הקידום הנפוצות ביותר באינטרנט.שיטה זו מאפשרת לכם למקד את מודעות הפרסום ולהנות ממגוון רחב של יתרונות כגון: מיקוד הפעילות לקהלי היעד הרלוונטיים, בחירה ממוקדת של מילות המפתח וקביעת יעדי הקמפיין הפרסומי.

אוטומציה שיווקית - Marketing automation

מערכות אוטומציה שיווקית מותאמת באופן פרטני לכל סוגי העסקים המקיימים פעילות שיווקית ברשת והיא מאפשרת להם להקל ולהדק את הקשר הדיגיטלי הישיר בין הצד המשווק, כמו בעל החברה או חברת הפרסום, לבין קהל הלקוחות שלהם. הדרכים הנפוצות ביותר הן באמצעות אימייל או הודעות.

קידום אורגני - SEO

SEO - SEARCH ENGINE OPTIMIZATION קידום אורגני מצריך עבודה שוטפת מצד בעל האתר או החברה החיצונית שמבצעת עבורו את עבודת הקידום לאתר. ניהול התוכן וכן שמירה על אופטימיזציה של החשיפה של האתר דרך קיום אורגני הינם צעדים הכרחיים שיש לבצע כל הזמן, בכדי לשפר את מיקומי הדפים של האתר להשיג את התוצאות הרצויות ולהפוך את האתר למצליח ושוקק תנועת גולשים

ייעוץ דיגיטלי - Digital Consulting ​​

ראשית נכיר אתכם ואת העסק או הנכס הדיגיטלי שלכם, בוחנים את הפעילות הקיימת - יורדים לאיתור חורים ובורות בפאנל השיווקי ומשדרגים אתכם לתכנית חדשה במטרה לעלות בצורה ישירה את הרווחים

אתרים וחנויות מסחר

פיתוח בנייה ועיצוב של חנויות אתרי אינטרנט , דפי מכירה/נחיתה ממירים אפיון אתר חדש, או שדרוג של אתר קיים עבור חברות, סטרטאפים ועסקים קטנים. הליך התכנון והבניה של האתר, מיושם בהתאם לסוג האתר, לקהל המטרה, ומטרתו הסופית. בניית אתר מכירות מקוון המאפשר בתוכו רכישה של מוצרים ושירותים שונים. בניית אתרי נישה מקצועיים ואתרי לידים.

שיווק באמצעות תוכן - Content Marketing​

אחד מאמצעי השיווק היעילים והחיוניים ביותר בכל אחת מהפלטפורמות השיווקיות הקיימות ברשת. הפצת תכנים שיווקיים במרחבי הרשת כחלק מפעילות יח"צ וניהול מוניטין העלאת סרטוני תדמית ליו-טיוב.

עיצוב גרפי - Graphic Design​​

כלים עסקיים כדוגמת כרטיס ביקור שישדר מקצועיות, אמינות וחדשנות או אתר אינטרנט בעל מראה מרשים ומזמין בכל הפרסומים: פליירים, פולדרים, כרטיסי ביקור, לוגו, פרסומות, שלטי חוצות. תהליך נכון של עיצוב גרפי משפר את סיכויי ההצלחה ויוצר אחידות ויזואלית שתאפשר ללקוחות לזהות את בית העסק ואת מוצריו.

מחקר שוק\מתחרים - Research​​

רוצים לבחון אופציה לפתיחת עסק\סטארטאפ חדש, להשקת שירות חדש בעסק קיים או בונים אסטרטגית עסקית ושיווקית? ניתוח אסטרטגיה עסקית/שיווקית של מתחרים . בונים אסטרטגיה על סמך המחקר ומוצאים יתרון תחרותי.

מיתוג - Branding

מעטפת עיצובית באמצעות עולמות תוכן שונים במטרה ליצור מותג מנצח ומוביל בתחומו אשר ייחרט בתודעת הצרכנים. תהליך תכנון ממוקד ומקצועי שמטרתו יצירת מעטפת שיווקית ועיצובית נכונה ליצירת בידול וייחוד של בית העסק הממותג.

בכל ערוצי המדיה המובילים

הגדילו מכירות

אנחנו מפרסמים בכל הפלטפורמות ומוודאים שכל בעל עסק או מוצר מופיע היכן שהכי נכון עבורו ועבור העסק על מנת למקסמם רווחים ולקבל מודעות גבוהה עבור המותג שלכם

אלופים במספרים ואחוזים

מומחים לשיפור rOI

דואגים להחזר השקע חיובי ומקסימלי על עלות המוצר, הפרסום, המשלוח ושירותי חברת הניהול שלנו.
אנחנו מחוייבים להצלחה שלכם מכיוון שאתם ריווחים, מלבד הסיפוק העצום שאנחנו מקבלים מלתת שירות ולעזור לעסקים – אנחנו זוכים להמשיך לעבוד אתכם!

אוהבים לעזור ולמצוא פתרונות

יודעים לתת שירות

מעבר ליחס האישי, השירות, התמיכה והליווי אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו ומחוייבים להצלחה שלהם! בכל השירותים אנחנו נותנים את המקסימום ופתוחים לקבל משוב מהלקוח בכדי להתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלו – השאירו פנייה לקבלת ייעוץ או שירות והצטרפו למשפחה >>

3 guys at the open space working
3 guys at the office present workflow

מעוניינים בתוכנית שיווק לקידום העסק שלכם?

השאירו פנייה לקבלת עזרה

Logo 500x500 px (13)

בואו נדבר

השאירו פנייה ומומחה לשיווק דיגיטלי יחזור אליכם בהקדם
או חייגו אלינו עכשיו ישירות לייעוץ ללא עלות: